14 - 17 MARCA 2024, Mazury

Miejsce: Folwark Łękuk*

 

To obóz absolutnie dla każdego, niezależnie od poziomu biegowego zaawansowania i płci ! Nawet dla tych, którzy jeszcze nie biegają 🙂
W ciągu intensywnych czterech dni dowiecie się jak zrobić stopniowy i harmonijny progres na dystansach od 5 kilometrów po ultramaraton, jaką strategię przyjąć w biegach górskich, ale przede wszystkim jak to wszystko zrobić unikając kontuzji, przeciążeń i syndromów biegowego wypalenia.

Nie nastawiamy się na zabójczy kilometraż, ale dużą wartość merytoryczną obozu, dlatego oprócz biegania w terenie, elementów szybkości, siły biegowej, jogi, stretchingu i treningów core, popracujemy również nad sferą mentalną. Ty decydujesz, w których treningach uczestniczysz.

W tym napiętym grafiku nie zabraknie czasu na indywidualne konsultacje, rozmowy, odnowę biologiczną i integrację. A wszystko w hotelu o wysokim standardzie, w najczystszym miejscu w Polsce. Nie zabraknie też przepysznego jedzenia!

 

*Folwark w liczbach – ciekawostki

Folwark Łękuk znajduje się w sercu Dzikich Mazur, w otulinie Puszczy Boreckiej nad urozmaiconym brzegiem jeziora Łękuk, gdzie według raportu Instytutu Ochrony Środowiska oddychamy najczystszym powietrzem w Polsce*. Tuż obok królują żubry (około 90 sztuk), których jest więcej niż mieszkańców Łękuka Małego (63 osoby).

 

ZAPISY i więcej informacji:

Ultra Camp – obóz biegowy